VeloGauč 03 final - 0
pár fotek z dalšího postupu prací na VeloGauči 03
zobrazení: 1160
známka: 0

Poslední vzkazy
josefpopo-30.7.2014 8:11
Kdo poradí jak udělat sedačku na lehokolo,dě…
Svara-15.4.2008 15:18
na finálním velogauči určitě ještě víc.…
Holfi-4.4.2008 14:23
Děkuji, budu se snažit :)
Raww-1.4.2008 17:51
Koukám Holfi, že stále buduješ webík. Pěkn…
jack-29.10.2007 17:38
Měl by si předělat ten obr. toho vousáče. :…

Návštěvy
Celkem:777829
Červenec:4973
Dnes :180
Teď :2

IP adresa:

3.238.121.7

Počasí - Radar


Akce

* Rok 2012

Vydáno dne 14. 01. 2013 (2956 přečtení)

Celý loňský rok jsem se stránkám nevěnoval, tak snad konečně aspoň rekapitulace roku 2012 ve kterém jsem absolvoval spoustu nových a zajímavých akcí. K již tradičním lehokolovým srazům, nákoláckým srazům, přibyly akce 24 hodinové a to cyklistický ultramaraton K24 v Újezdě u Brna a cyklo 24 LeMans v Šaraticích. Ale popořadě.
 

 Snad již tradiční první akcí v roce se stává akce v Benešově " Za povidlovým koláčem ". Tentokrát nám počasí moc nepřálo i když většina akce proběhla sice za chladného počasí, ale bez deště. Po obědové přestávce nás na posledních asi deset km zastihnul déšť se sněhem. Proti minulému roku se nás letos sešlo pouze kvarteto lehokolistů, já, Zdenda (čekatel) , Míla (cykloMZ) a Martin (mech).

Foto Míli a Zdendy

Další, dá se říct již pro mě tradiční akce , kterou jsem absolvoval s kolegou Michalem, jsou Prčice . Jezdíme je z Tábora do Prčic a až do letošního ročníku jsme jezdívali z Prčic po ose do ČB, což nám dávalo slušnou porci km.. Letos pořadatelé zavedli novinku, že symbol akce, botičku, nedávali v Prčicích, ale museli jsme zpět do Tábora a tak už jsme na kolech domů nepokračovali, ale odjeli vlakem.


Konec května znamená cyklosraz Nakole.cz , který se konnal v Polici nad Metují, Chatový areál Zdeřina. Počasí nám vyšlo suprové a trasy byly nádherné , krajem Adršpašských skal.

Další foto zde
Hinterglemm - Salzburg.
Začátkem června se pořádá víkendový zájezd v práci, na kolech do rakouských Alp. Plánovaná trasa vede z Hinterglemm poděl řeky Saalach do Salzburgu s přespáním v obci Löfer. Tentokrát nás opouští přízeň počasí a první den celé odpoledne leje jako z konve. Ono pršelo už celou cestu na místo, po příjezdu jsme se rozhodovali v autobuse, jestli vyjedem, nebo jestli se nevrátíme kus po trase . Naštestí pršet přestalo a dokonce se nám částečně ukázala modrá obloha a sluníčko, bohužel to byl jen takový záchvěv a později začíná opět pršet a déšť nás provázel celé odpoledne. Škoda nepřízně počasí, protože prostředí i trasa byly parádní.

Následující akcí byl cyklistický ultramaraton K24 v Újezdě u Brna . Jedná se o závod trvající 24 hodin. Nejde tak ani o boj se soupeři, ale boj sám se sobou a dokázat si, čeho je člověk schopen dosáhnout. Závod jsem absolvoval s jedním omezením a to nutnost návratu hned po závodě domů a nutnost odřídit 200 km autem. Z toho jsem měl docela strach, nerad bych za volantem usnul, takže jsem si dopřával poměrně slušné pauzy na spánek a odpočinek. Výsledkem bylo 340 ujetých km. Příště si to naplánuji bez návratu a snažit se ujet aspoň kilometrů 500.

Smutná akce - vzpomínková jízda za zemřelého kolegu a vášnivého cyklistu Pavla KonopáskaLehosraz 2012 - hlavní lehokolová akce roku, lehokolový sraz ve ŠternberkuCyklo 24LeMans Šaratice -úžasná společensko sportovní akce. Jedná se o čtyřiadvatihodinový závod jrdnotlivců i družstev. My jsme to jeli jako tříčlenné družstvo VeloGauče. Protože jsme se při závodě střídali, bylo spoustu času na pokec a zábavu, přitom se fandilo a a závodilo. Musím se pochlubit, že naše lehokolové konkurenty z družstva LSH,  jsme nakonec porazili ;o)) Já si zažil menší krizovku, kdy jsem docela trpěl křečema. Doufám že vhodnou stravou a přípravou se tomu příště vyhnu.

Krátké video České televize o závodě cyklo 24LeMansPoslední větší akce tohoto roku byl Podzimní sraz Nakole.cz . Sešli jsme se v Nivnici, kde jsme nedávno byli na velkém lehokolovém srazu. 

Nějaké další fotky jsou na stránkách Radky 
No a to je asi všechno. Možná jsem na něco zapoměl, Kilometrů jsem najezdil něco málo přes 5 000.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Holfi | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

spacer.png, 0 kB spacer.png, 0 kB