Sraz lehokol v Českém Ráji 2011

Autor: Holfi <velogauce@centrum.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 06. 07. 2011

Zdravím všechny příznivce lehokol a lehokolových srazů.

Termín:
08.09.2011, 09:00h - 11.09.2011, 22:00h
Místo: Mnichovo Hradiště, Obec Žďár-autocamp Příhrazy a rekr. středisko Příhrazské skály

 Velký podzimní sraz všech příznivců lehokol v Českém Ráji. Ubytování v autocampu Příhrazy-stany a chatky (http://www.camp-prihrazy.cz/, Loc: 50°31'41.999"N, 15°4'40.774"E) a 250 m vzdáleném Rekreačním středisku Příhrazské skály-ubytovna (http://www.prihrazy.ic.cz/, Loc: 50°31'36.863"N, 15°4'33.756"E, kde je v restauraci Pod kaštany zajištěno stravování a zde bude i večerní program. Autocamp i restaurace jsou rezervovány. Ubytování si zajistí každý sám. Vyjížďky budou po Českém ráji-např. k zámku Hrubá skála (Loc: 50°32'42.54"N, 15°11'41.979"E)nebo do oblasti Prachovských skal, podíváme se i do pivovaru Svijany.

Pořadatel

Josef Housa
Kontakt: Housa Josef, 602136242, e-mailKaždoročně se setkání lehokol pořádá na různých místech České republiky. Podrobnější informace z předchozích setkání naleznete v záložce Historie srazů

Sraz 2011 se bude konat v Českém Ráji v Příhrazech nedaleko Mnichova Hradiště. 

 

Datum konání

 Setkání se bude konat od čtvrtka 8. září do neděle 11. září, ale můžete přijet již dříve.


Program
 Plánujeme několik krásných výletů do okolí. (více na Program).

Večery
 Každý večer budou na programu různé prezentace nebo filmy o lehokolech. Přesné informace o programu budeme postupně přidávat.  

Registrace
V záložce Registrace najdete on-line registraci. Prosím vyplňte ji kompletně, přidejte vaši fotku pokud možno s lehokolem a vyberte dny, kterých se zúčastníte. To vše nám pomůže zorganizovat setkání co nejlépe. V registraci také můžete vyplnit, kterých lehokolových setkání jste se účastnil v minulých letech. Na základě tohoto se v sekci Historie srazů vytváří tabulka, kterou budeme používat i v následujích letech. Už teď je poměrně zajímavá.

Spolujízda
Na stránce Spolujízda najdete informace o lidech, kteří budou mít místo v autě a budou ochotni někoho svézt. Pokud sami tuto možnost budete mít, nabídněte ji přes registrační formulář.

Ubytování
Každý z účastníků si musí zarezervovat ubytování sám za sebe. Stany není nutno rezervovat.  

Úprava údajů
Pokud budete potřebovat opravit vaši registraci je to velmi jednoduché, kliknete na záložku Login, kterou naleznete na konci menu. Registrace se vám znovu otevře a vaše informace můžete změnit. Pokud budete mít potíže, kontaktujte organizátory.

Organizační informace
Když budete potřebovat s něčím poradit, použijte email Josef.Housa@seznam.cz a jako předmět použijte slovo „setkání“.